Praca

Szukasz stabilnej pracy w firmie, która dba i docenia swoich pracowników? Chcesz godziwie zarabiać i mieć szansę na rozwój? Sprawdź nasze oferty pracy i złóż aplikację na interesujące Cię stanowisko.

Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy: Wilcza, śląskie

Zadania
  • Organizacje i obsługę zleceń transportowych
  • Bieżące kontrolowanie terminowości dostaw
  • Budowanie bazy firm transportowych
  • Pozyskiwanie ładunków do przewozu
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej
  • Minimalizacje kosztów transportu drogowego
Wymagania
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku w transporcie lub spedycji drogowej
  • Znajomość rynku transportowego
  • Umiejętność obsługi giełd transportowych (TRANS)
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Otwartość i gotowość do dalszej nauki
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dodatkowym atutem Kandydata/ki będzie doświadczenie w organizacji transportu zbóż
Oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szansę na rozwój, stałe zwiększenie swojej wiedzy i nabywanie nowy umiejętności
  • Udział w ciekawych prjektach transportowo-logistycznych
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawaodowego

Kierowca

kontakt
Masz pytania?
Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Chcesz być naszym partnerem?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt